SEPTEMBROVÉ NOVINKY s Goldmann Systems a DEPO Manager 2.0

Private Internet Banking pre VÚB banky

Goldmann Systems vyvinul novú generáciu Private Internet Banking riešenia. Riešenie slúži klientom privátneho bankovníctva VÚB banky a umožňuje im aktívne kontrolovať a modifikovať svoje portfólio prostredníctvom mobilných či desktop zariadení. Nové riešenie beží v ostrej prevádzke a od prvých dní si získalo veľmi dobré ohlasy od banky a jej klientov, ktorí rozšírené služby aktívne využívajú.

365.banka využíva nový Broker Portal z dielne Goldmann Systems

Riešenie slúži na rýchle a bezpečné vybavenie hypotekárnych úverov pre klientov 365.banky, celý proces spracovania dnes prebieha v online režime. Maklér môže spolu s klientom zaslať žiadosť o hypotéku do banky prostredníctvom notebooku alebo tabletu priamo z domu a informáciu o schválení dostane obratom formou notifikácie.

DEPO Manager 2.0 spĺňa najvyššie štandardy

Goldmann Systems úspešne dokončil komplexnú modernizáciu systému Depo Manager, ktorý slúži na správu a kontrolu aktív a investícií v správcovských spoločnostiach. Táto modernizácia predstavuje v takmer 20-ročnej histórii produktu jeho najrozsiahlejšiu inováciu. Novú verziu DEPO Manager dnes využívajú renomované finančné inštitúcie, akými sú 365 banka, ČSOB a VÚB banka.

Podujatia

Goldmann teambuilding – žúrka ako sa patrí

Koľko chlapov treba na ťahanie zaparkovaného auta? Letný teambuilding nám zakaždým odhalí viaceré skryté talenty, ktoré počas roka nesmierne oceníme pri riešení veľkých projektov. A keď ide do tuhého, môžeme sa spoľahnúť na našich žúrmenov, ktorí vytvoria dobrú pohodu na mítingoch a každú párty potiahnu do skorého rána.

Predstavujeme

Predstavujeme: Peter Ondrovič

Peter je Director of Business Development, v jeho kompetencii je zavedenie nových technológií a riadenie náročných projektov pre najväčších klientov z odvetvia štátnej a verejnej správy (Public). Peter má vyše 20-ročné skúsenosti v oblasti IT a projektového riadenia, pôsobil vo veľkých finančných inštitúciách a technologických spoločnostiach. Vo voľnom čase sa venuje rodine a záhrade.

Lifestyle

Festival Biela noc

Festivalové leto sa pomaly končí, zvedavých návštevníkov čaká na jeseň unikátne svetelné predstavenie v uliciach Bratislavy a Košíc. Festival Biela noc je najväčší a najnavštevovanejší festival súčasného umenia nielen na Slovensku. Aj tento rok predstaví verejnosti súčasné formy umenia na netradičných miestach. Nenechajte si ujsť výnimočnú nočnú svetelnú show.
Biela noc sa koná 29.9. – 1.10. v Bratislave
a 6.- 8.10. v Košiciach.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu