Nová verzia DEPO Manager 2.0 spĺňa najvyššie štandardy riešení pre správu aktív

Goldmann Systems úspešne dokončil komplexnú modernizáciu systému DEPO Manager, ktorý slúži na správu a kontrolu aktív a investícií v správcovských spoločnostiach.

Modernizácia riešenia predstavuje v takmer 20-ročnej histórii používania Depo Managera najrozsiahlejšiu inováciu.

Nová verzia DEPO Managera dnes beží bezchybne v ostrej prevádzke. Medzi najväčších klientov Depo Manager 2.0 patria renomované finančné inštitúcie, ako je 365 banka, ČSOB a VÚB banka.

„Po uvedení DEPO Manager 2.0 sme zaznamenali pozitívne ohlasy od klientov, ktorí nám potvrdili, že modernizácia systému bola vítanou zmenou a priniesla viacero benefitov pre ich biznis a komfort,“

Ľuboš Petrík

predseda predstavenstva Goldmann Systems

Najnovšie technológie

Riešenie DEPO Manager 2.0 využíva technologickú platformu PHP Framework Symfony, ktorá patrí k najmodernejším, a aj najpoužívanejším technológiám pre tento typ systémov. Nová technológia zabezpečuje silný a stabilný výkon a plynulú prevádzku celého systému. Depo Manager 2.0 teraz využíva štandardné komunikačné rozhranie je plne integrovaný na ďalšie systémy u klientov. Systém okrem iného disponuje novým databázový modelom, čo prispelo k jeho zjednodušeniu a prehľadnosti. Aktualizácie systému sú vykonávané na jednom mieste, čo zabezpečuje jednotnosť a konzistenciu.

Veľkým prínosom novej verzie DEPO Manager je nezávislosť od konkrétneho internetového prehliadača.

Pokročilé funkcie

  • Importy, exporty, ocenenia a ďalšie náročné operácie bežia v novej verzii na pozadí a sú spracované asynchrónne, výsledky týchto operácií dostanú užívatelia do schránky správ.
  • Rekonciliácia ocenení je teraz jednoduchšia a ponúka detailný prehľad rozdielnych položiek majetku na základe automatického importu externého ocenenia od správcu
  • Systém poskytuje viacnásobné stornovanie ocenenia viac dní späť a umožňuje monitorovanie ex-ante a ex-post s detailmi až na úroveň jednotlivých aktív.
  • Nový systém DEPO Manager 2.0 umožňuje evidenciu viacerých správcov v jednej inštalácii a pre väčšiu prehľadnosť zavádza jednotné systémové číselníky.
  • Investičné zámery, obchody a import kurzov ECB sú spracované automaticky prostredníctvom výmeny XML súborov.

Nový dashboard a prehľadnejšie informácie

Nová verzia DEPO Managera 2.0 priniesla zmeny nielen v technológiách, ale aj v architektúre systému a dizajne užívateľského prostredia. Klienti teraz môžu okrem iného využívať viaceré notifikácie, ktoré im pomáhajú udržiavať si prehľad o realizovaných denných procesoch na pozadí.

„Našim cieľom bolo zabezpečiť, aby mali klienti všetko, čo potrebujú, na 1 klik. Nový dashboard sme preto navrhli tak, aby poskytol užívateľom výborný prehľad o dôležitých údajoch v rôznych widgetoch, ktoré si vedia používatelia sami meniť . Zároveň sme vytvorili set užitočných a rýchlych funkcií, ktorý výrazne zjednodušia každodenné používanie systému a prinášajú zásadný komfort pre užívateľov.“

Andrej Tariška

Business Unit Manager Goldmann Systems

Ak vás zaujalo riešenie DEPO Manager 2.0 a chcete vedieť viac o nových funkciách, neváhajte nás kontaktovať.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu