S tebou budeme lepší!

“V Goldmann Systems nie ste len ďalším zamestnancom, ale kľúčovým členom našej rodiny. Veríme, že každý jednotlivec prispieva k nášmu úspechu a posúva nás bližšie k našim cieľom. Tu budete mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami a riešiť skutočné svetové problémy pre našich klientov. Neustále investujeme do rozvoja a vzdelávania našich zamestnancov, pretože ich rast posúva vpred aj nás. Pridajte sa k nám a budete súčasťou tímu, ktorý je odhodlaný inovovať a vytvárať hodnoty nielen pre našich klientov, ale aj pre spoločnosť ako celok. V Goldmann Systems budujeme skvelé produkty, ale aj kariéry. Tešíme sa na to, ako spoločne dosiahneme úžasné veci.”

Ľuboš Petrík / Predseda predstavenstva Goldmann Systems

Poď s nami budovať digitálnu budúcnosť

Jadro našej sily spočíva v kvalitnom ľudskom kapitále, a preto je pre nás prioritou ponúkať našim zamestnancom férové pracovné podmienky a vytvárať priateľské a inšpiratívne prostredie, kde sa ľudia cítia dobre a bezpečne. Motivácia, sústavný profesionálny rast a vzdelávanie v oblasti nových technológií sú pre nás kľúčové. 

Ak zvažuješ spoluprácu s nami a pýtaš sa čo ti vieme ako zamestnávateľ ponúknuť, tak tu je pár dôvodov, prečo sa pridať k nám.

Riadime srdcom – na VZŤAHOCH záleží
 • Jednáme férovo a držíme dohody 
 • Komunikujeme otvorene a empaticky
 • Počúvame – tvoj názor je pre nás dôležitý 
 • Budujeme tímovú spoluprácu 
 • Poskytujeme spätnú väzbu – tvoje výsledky oceníme
 • Podporujeme diverzitu a vytvárame kultúru, v ktorej sú členovia tímu vážení a rešpektovaní
 • Vyskúšaš technologické inovácie na projektoch, ktoré menia pravidlá hry a posúvajú hranice
 • Máme odborníkov v každej oblasti s viac ako 15 ročnými skúsenosťami, ktorí ťa usmernia 
 • Máme hlbokú znalosť rôznych domén in-house
 • Perspektíva dlhodobej spolupráce
 • Pestrosť odvetví pre digitalizáciu
 • Záleží nám na výsledkoch našej práce a na vzťahoch aj s našimi klientami
 • Transparentný systém odmeňovania
 • Pomocou benefitov podporujeme tvoje zdravie, relax mimo pracovného času a taktiež tvoju rodinu
 • Realizujeme pravidelné celofiremné eventy pre relax v práci a budovanie vzťahov – kvartálne firemné raňajky, viacdňový team building v prírode, vianočný večierok aj za účasti rodiny
 • Pohyblivý pracovný čas a možnosť HO 
 • Poskytneme ti bezpečné a príjemné pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť ako doma

3 dôvody, prečo pracovať v Goldmann Systems

Inovácie a technologický pokrok

V Goldmann Systems si súčasťou kolektívu, ktorý je na čele technologických inovácií. S nami budeš mať príležitosť pracovať na projektoch, ktoré menia pravidlá hry a posúvajú hranice digitálnej transformácie. Naša spoločnosť je známa svojou schopnosťou predvídať budúce technologické trendy a aplikovať ich v praxi pre zlepšenie konkurencieschopnosti našich klientov.

Osobný a profesionálny rast v digitálnom prostredí

Ponúkame dynamické pracovné prostredie a nie je to len prázdne klišé. Každý deň je u nás príležitosťou naučiť sa niečo nové a rozvíjať svoje digitálne zručnosti. Investujeme do vzdelávania a rozvoja našich zamestnancov, aby mohli byť vždy o krok napred v rýchlo sa meniacom digitálnom svete.

Práca na významných digitálnych projektoch

Naše projekty sú zamerané na vytváranie digitálnych riešení, ktoré zlepšujú efektívnosť a produkčnosť našich partnerov. Ako člen nášho tímu budeš mať možnosť prispievať k vývoju riešení, ktoré majú reálny dopad na odvetvie a pomáhajú formovať digitálnu budúcnosť.

Prehrať video
Vízia

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pri poskytovaní IT riešení a byť pre našich klientov nielen technologickým partnerom. Chceme prinášať férové pracovné podmienky pre zamestnancov, podporovať inovatívne nápady a vytvárať skvelé SW aplikácie.

Budovať trvalo udržateľný technologický pokrok, moderné a spoľahlivé riešenia, ktoré prinášajú našim klientom úžitok, zjednodušujú im každodenné fungovanie a podporujú ich rast a úspech. Chceme byť pre našich klientov stabilným, dlhodobým a férovým partnerom. Baví nás byť súčasťou unikátnych a zaujímavých projektov.

 • Férové jednanie
 • Nadšenie a pozitívny prístup
 • Osobná zodpovednosť
 • Tímová práca
 • Osobné naplnenie

Slovami nášho tímu

Jana Kačenková / Projektová manažerka

Pracovať pre Goldmann Systems je pre mňa nielen o získavaní cenných profesionálnych skúseností, ale aj o možnosti byť súčasťou tímu, ktorý je vášnivo zameraný na inovácie a prinášanie hodnoty našim klientom. Táto spoločnosť mi poskytla platformu, kde som mohla rásť, učiť sa a prispievať k úspechu našich projektov. Je to prostredie, kde sa cítiš ocenený a kde sú tvoje názory a nápady vždy vítané.

Pracuj z inšpiratívneho priestoru

V Goldmann Systems veríme, že prostredie, v ktorom pracujeme, výrazne ovplyvňuje našu kreativitu, produktivitu a celkovú spokojnosť v práci. 

Preto sme vytvorili otvorené a moderné pracovné priestory, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali spoluprácu, inovácie a kontinuálny rast. Naše kancelárie sú vybavené najnovšími technológiami a poskytujú pohodlné a funkčné pracovné stanice, kde každý môže nájsť svoj vlastný kútik na koncentráciu alebo priestor na spoločný brainstorming.

Slovami iných

“Skvelý kolektív, v ktorom sa každý s každým pozná a ochotne si pomôže, vytvára príjemnú atmosféru. Aj ako nováčik som sa cítila vítaná a vždy som sa mala na koho obrátiť. Po roku v Goldmann Systems sa mi tu páči ešte viac. Oceňujem aj možnosť diskutovať o technických témach mimo projektov.”

Táňa

Goldmann Systems

"Onboarding v Goldmann Systems bol plný ústretovosti. Kolegovia mi pomohli so všetkým, čo som potreboval. V Goldmann Systems robím to, čo ma baví - mám skvelý tím, s ktorým sa mi výborne spolupracuje, a s ktorým vieme nájsť riešenie na každý problém."

Peťo

Goldmann Systems

"Ako najmenší tím vo firme máme s Katkou vždy plné ruky práce s rôznymi inteligentnými zdravotníckymi pomôckami. Je to zábava a výzva zároveň. Okrem krásneho výhľadu na mesto si v Goldmann Systems cením aj pohodovú atmosféru a skvelých kolegov. Žiadne konflikty! Teším sa, že sa náš tím v budúcnosti rozrastie, ale aj teraz si to tu užívam."

Marek

Goldmann Systems

Už po niekoľkýkrát nám kapela Tuzex band spríjemnila teambuilding a vždy to bola bomba! Tešíme sa na ďalšiu skvelú party s perfektnými ľuďmi. Na minulý rok máme úžasné spomienky. A čo o nás povedali? "Detaily sa vytratia, ale emócie zostanú. A pocit prijatia medzi dobrými a prajnými ľuďmi, to je to, čo v Goldmann Systems jednoznačne máte."

Tuzex band

kapela

Nenašiel/šla si svoju pozíciu?

Nevadí, budeme radi, ak nám na seba necháš kontakt. Po obdržaní tvojich údajov sa s tebou spojíme a porozprávame sa o možnostiach, ako sa môžeš stať členom nášho tímu.