Náš tím

O nás

Pôsobíme na trhu od roku 2000. Našim cieľom je poskytovať spoľahlivé, robustné a flexibilné riešenia informačných systémov, ktoré pomôžu našim klientom a partnerom pri riadení obchodných procesov a splnia ich očakávania v oblasti rozvoja informačných technológií.

  Ľudia

  Kvalitný ľudský kapitál je našou silnou stránkou. Dobre ovládame príslušné biznis procesy a máme hlboké znalosti technológie. Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných služieb pre našich klientov. Motivácia, sústavný profesionálny rast a vzdelávanie v oblasti nových technológií sú pre nás kľúčové.

  Ľudia v Goldmann Systems

  Klienti

  Banky, spoločnosti spravujúce podielové a penzijné fondy, komerčné organizácie ako aj štátne inštitúcie, oceňujú stabilné a dlhoročné obchodné vzťahy s našou spoločnosťou. Robíme všetko pre to, aby sme boli pre našich klientov spoľahlivým partnerom pri ich raste a plnení technologických potrieb.

  Spoločný úspech je to, čo nás najviac motivuje

  Staviame na vytváraní a udržiavaní stabilného a dlhodobého partnerstva v oblasti informačných technológií aj s klientmi aj s obchodnými partnermi. Našimi technologickými partnermi sú:

  Chcete sa dozvedieť viac ?

  Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

  +421 2 6544 0343

  info@goldmann.sk