Aprílové novinky v Goldmann Systems

goldman-systems-cover-telemedicina-medicina-moderna

Podujatia a spolupráce

Telemedicína pomáha vo farmácii Goldmann Systems a Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave

Telemedicína pomáha vo farmácii

Goldmann Systems a Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave vstúpili do strategického partnerstva, ktoré má za cieľ podporiť rozvoj telemedicíny v oblasti farmaceutickej praxe. Memorandum, podpísané dekanom fakulty prof. PharmDr. Jánom Klimasom, PhD., MPH a manažmentom Goldmann Systems, má za úlohu zintenzívniť vzájomnú spoluprácu a umožniť systémové zmeny vo farmácii a zdravotnej starostlivosti.

Spájame sily pre lepší život pacientov Goldmann Systems spolu s Union poisťovňou

Spájame sily pre lepší život pacientov

Goldmann Systems spolu s Union poisťovňou uviedli do života inovatívny projekt zameraný na zlepšenie starostlivosti o pacientov trpiacich chronickým srdcovým ochorením. Nová služba navrhnutá pre klientov poisťovne, ktorí čelia srdcovému zlyhávaniu, otvára dvere k monitorovaniu vitálnych funkcií z pohodlia ich domova. Pacienti teraz môžu sledovať svoj zdravotný stav online pod dohľadom kvalifikovaného zdravotného personálu a kardiologických špecialistov. Zber dát, ich bezpečný prenos a spracovanie do interaktívnych reportov je zabezpečený certifikovaným telemedicínskym riešením telemon®.

Na svete je nová generácia Asset Manager 2.0 goldman systems

Na svete je nová generácia Asset Manager 2.0

Po viac ako dvoch desaťročiach úspešného fungovania produktu Asset Manager prináša Goldmann Systems klientom v oblasti správy podielových fondov úplne novú generáciu tejto platformy. Po troch rokoch vývoja prichádza nová, vylepšená generácia produktu s označením Asset Manager 2.0. Medzi jej hlavné výhody patrí schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám konkrétneho klienta pomocou samostatných funkčných modulov. Na rozdiel od pôvodnej verzie platformy, aplikácie teraz nie sú závislé od konkrétneho internetového prehliadača, ani typu použitej databázy.

Nové integrované telemedicínske riešenie v spolupráci so svetovým partnermom

Nové integrované telemedicínske riešenie v spolupráci so svetovým partnermom

Telemedicínske riešenie rozšíri svoje použitie aj do oblasti urgentnej medicíny. Goldmann Systems spolupracuje so svetovým výrobcom Corpuls na vytvorení integrovaného riešenia, ktoré umožní monitorovanie pacientov a prenos ich dát už počas transportu. Táto integrácia otvára nové možnosti pre rýchlejšie a efektívnejšie reakcie v urgentných situáciách a poskytovanie prvej pomoci.

Lifestyle

inšpiratívna ženská sila v biznise goladman systems

Inšpiratívna ženská sila v biznise

Nedávno sme mali tú česť zúčastniť sa na významnej konferencii Forbes Women Summit, kde sme sa opäť utvrdili o sile a výnimočnosti ženskej energie. Je skvelé sledovať, ako ženy získavajú stále viac priestoru a uznanie aj v oblastiach, ktoré boli kedysi považované za výlučne mužské. Tento trend sa odráža aj u nás v Goldmann Systems, kde sa naša kolektívna sila opiera o talent a skúsenosti šikovných dám na každej úrovni nášho tímu. Všetky naše kolegyne sú pre nás príkladom odvahy, inšpirácie a jedinečnej autenticity. Smelo tvrdíme, že sme hrdí na prácu v prostredí, kde je ženská perspektíva vážená a podporovaná.

thirty secodns to mars goldman systems lifestyle

Thirty Seconds To Mars
prichádza do Bratislavy

Už 10. mája vystúpi oscarový herec Jared Leto s jeho kapelou Thirty Seconds To Mars na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (TIPOS Aréna), kde fanúšikom zahrajú ich najväčšie hity. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť.

asot haas goldman systems lifestyle

Ašot Haas a jeho vizuálne
umenie - iba do 19.5.2024

Objavte fascinujúci svet Haasovho umenia na výnimočnej výstave „Insight“ v Slovenskom národnom múzeu v Bratislave. Umelec vás prevedie výberom jeho aktuálnej tvorby multimediálneho vizuálneho umelca Ašota Haasa, inšpirovanej jeho minuloročnou rezidenciou v Slovenskom inštitúte v Jeruzaleme. Výstava je dostupná len do 19. mája.

Tím

Zuzka Heligmanová,
Business Unit Leader

Zuzka sa pripojila k tímu Goldmann Systems od apríla tohto roku. V spolupráci s tímom vedie rozvoj telemedicínskeho produktu telemon. Aj keď žije v Košiciach, posledných 6 rokov cestuje na týždňovky do hlavného mesta kvôli práci. Zuzka je žena s mimoriadnym drivom. Nemá rada nudu, miluje keď sú veci v pohybe.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu