Telemedicína v urgentnej starostlivosti: Goldmann Systems spája sily so svetovým výrobcom Corpuls

goldman systems blog corpuls spolupraca

Telemedicínske riešenia od spoločnosti Goldmann Systems budú pomáhať aj v oblasti urgentnej medicíny. Goldmann Systems v spolupráci so svetovým výrobcom Corpuls vytvoril integrované riešenie, ktoré umožní monitoring pacientov a prenos týchto dát už počas transportu. Táto integrácia otvára nové možnosti pre rýchlejšie a efektívnejšie reakcie v urgentných situáciách a poskytovaní prvej pomoci.

Telemedicínske riešenie prináša inováciu aj do oblasti urgentnej medicíny. Integrácia telemedicínskeho riešenia s najmodernejšími medicínskymi prístrojmi a platformami umožní personálu na urgentnom oddelení okamžitý prístup k dátam a vitálnych funkcií pacientov už počas ich prevozu do nemocnice.

Na rozvoji integrovanej telemedicíny v urgentnej starostlivosti spolupracuje Goldmann Systems so svetovým výrobcom medicínskych prístrojov Corpuls. V budúcnosti plánujeme rozšíriť obdobnú integráciu aj o ďalších významných výrobcov. Tieto moderné defibrilátory, CPR prístroje a monitoringové systémy sú navrhnuté tak, aby maximalizovali šance pacientov na prežitie a zotavenie po srdcových zástavách či iných núdzových situáciách.

Telemedicínske riešenie zefektívni prácu záchranárov

Jednou z kľúčových výhod integrovanej telemedicíny je možnosť automatického prenosu dát vitálnych funkcií pacienta priamo do softvérovej aplikácie pre záchranárov v reálnom čase. Tento proces značne zjednoduší a zefektívni prácu zdravotníckeho personálu, ktorý bude mať prístup k dôležitým údajom ešte pred príchodom pacienta do nemocnice. Eliminuje sa tak potreba manuálneho prepisovania údajov, čo minimalizuje riziko chýb a umožní lepšiu prípravu na ošetrenie pacienta.

Partnerstvo Goldmann Systems so spoločnosťou Corpuls je príkladom toho, ako spolupráca medzi technologickými a medicínskymi výrobcami môže revolučne zmeniť poskytovanie urgentnej zdravotnej starostlivosti. Takéto partnerstvá sú súčasťou širšej stratégie Goldmann Systems rozšíriť ponuku telemedicínskych služieb nielen na Slovensku, ale aj v celom európskom priestore.

O spoločnosti Goldmann Systems

Goldmann Systems je inovatívnym technologickým lídrom v oblasti telemedicíny. Moderné telemedicínske riešenia z dielne Goldmann Systems otvárajú nové možnosti pre zlepšenie zdravotnej starostlivosti. Prioritou spoločnosti je zefektívniť procesy v zdravotníctve a umožniť lepší prístup k lekárskej starostlivosti vďaka inováciám v telemedicíne.

O spoločnosti Corpuls

Svetový výrobca Corpuls sa špecializuje na vývoj a výrobu pokročilých medicínskych prístrojov určených predovšetkým pre oblasť urgentnej starostlivosti. Ich produkty zahŕňajú širokú škálu zariadení, ktoré sú neoceniteľné pri záchrane životov a poskytovaní prvej pomoci v kritických situáciách. Sú využívané záchranárskymi službami po celom svete vďaka ich spoľahlivosti, presnosti a inovatívnym funkciám.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu