Marcové novinky v Goldmann Systems

Podujatia a spolupráce

Prínos telemedicíny pre čakateľov
na transplantáciu srdca

Špičkoví kardiológovia z NÚSCH a tím Goldmann Systems odštartovali
úspešnú spoluprácu. Cieľom pilotného projektu je umožniť pacientom
so srdcovým zlyhávaním sledovať ich zdravotný stav na diaľku pod odborným dohľadom, a to prostredníctvom telemedicínskej technológie telemon®. Prečítajte si viac o využití telemedicíny v liečbe kardiologických ochorení v rozhovore s MUDr. René Molnár z Kardiologickej kliniky LF UK a NÚSCH.

Nová spolupráca s Garmin prináša
mnohé benefity

Čerstvé strategické partnerstvo so spoločnosťou Garmin je kľúčovým posunom vo vzdialenom monitoringu pacientov. Po novom si budú môcť ľudia sledovať prémiové zdravotné metriky aj pomocou rôznych typov smart zariadení a tieto dáta sa prenesú priamo do telemedicínskeho riešenia telemon®. Vďaka tomu môžu lekári využívať presné údaje pre lepšiu diagnostiku a sledovanie zdravotného stavu pacientov, zatiaľ čo pacienti budú mať príležitosť sa viac zapájať do monitoringu svojho zdravia.

Česká televízia na návšteve
v Goldmann Systems

Vedeli ste, že v Nemecku už pred 4 rokmi stúpol počet videokonzultácií
až 900-násobne a v Poľsku počas pandémie využilo možnosť telemedicíny
až 62% obyvateľov? Česká televízia nedávno odvysielala reportáž o využívaní
telemedicíny v susedných štátoch, pričom navštívila aj spoločnosť
Goldmann Systems. Spolu so štábom sme mali príležitosť vyskúšať si,
ako telemedicínske riešenie telemon® meria vitálne funkcie.

Spúšťame registráciu na konferenciu
Telemedicína 2024 | Zdravie na diaľku

Staňte sa súčasťou zmeny v zdravotníctve. Pozývame vás na III. ročník
akreditovanej zdravotníckej konferencie Telemedicína 2024 | Zdravie na diaľku, ktorá sa uskutoční v dňoch 28.-29. mája 2024 v Holiday Inn Trnava. Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na diskusiu o rozvoji telemedicíny z hľadiska manažmentu, financovania, legislatívy a najmä z hľadiska poskytovania medicínskej starostlivosti v reálnom prostredí. Vstupenky na konferenciu si môžete zakúpiť v -25% early zľave do 15. apríla 2024.

Lifestyle

Príďte za Vínom do Šenkvíc

Brány šenkvických pivníc sa už po 13-krát otvárajú 27. apríla od 12:00 – 22:00. Svoje víno, pivnice, výrobné a prezentačné priestory vám pred staví až 31 vinárov na 25 miestach. Tešiť sa môžete aj na ochutnávku miestnych špecialít, ukážku tradičných remesiel a folklórnu muziku. Rezervujte si svoje miesto na podujatie už dnes.

Jedinečný koncert Lenky Filipovej

Užite si nezabudnuteľný hudobný zážitok s Lenkou Filipovou v Bratislave! Jedinečný koncert „Rieka života“, predstaví Lenku ako talentovanú gitaristku, speváčku a hudobnú skladateľku. Tešiť sa môžete na mix obľúbených hitov spolu s novinkami a keltskými baladami. Lenku doplnia na pódiu aj zaujímaví hostia.

SNG: Rok (po)otvorení už len do 14.4.2024!

Nenechajte si ujsť poslednú šancu vidieť špeciálnu výstavu fotografií Pred otvorením SNG, pripravených k podujatiu Rok (po)otvorení. Fotografie, ktoré uvidíte pri prechádzke budovou, popisujú celý proces rekonštrukcie SNG a jeho úskalia.

Bratislavské módne dni Jarná edícia 2024

Staňte sa súčasťou čarovnej atmosféry plnej módy, umenia a krásy. Počas dní 17. až 18.4. sa bude konať v Refinery Gallery najväčší módny event na Slovensku – Bratislavské módne dni. Vychutnať si môžete prehliadku najnovších kolekcií a tiež podporiť mladé talenty, ktoré sa snažia prinášať do slovenskej módy nové myšlienky a pohľady.

Tím

Ján Piussi, COO, Head of BU GSP

Ján Piussi je naším COO a Head of BU GSP. Stará sa o to, aby všetky operácie bežali čo najhladšie. Janko, spolu so svojím tímom, stojí aj za konceptom novej Goldmann Systems Platform, ktorá umožňuje vyvíjať softvérové riešenia rýchlejšie a efektívnejšie s vysokou mierou automatizácie.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu