GSP Platform
Revolučná platforma pre vývojárov

Produkty

Scrollujte

Goldmann Systems Platform je prelomová platforma určená na urýchlenie a zjednodušenie procesu vývoja aplikácií. Naša platforma kombinuje najnovšie opensource technológie so širokou škálou nástrojov, aby vývojári získali to najlepšie zázemie pre softvérový vývoj.

Kľúčové výhody

Automatizácia a rýchlejší release

Vďaka automatizácii, pokročilým nástrojom, komponentom a funkcionalitám, platforma znižuje čas potrebný na uvedenie zmien a umožňuje vývojárom zamerať svoj čas najmä na tvorbu aplikácií. 

Podpora automatizovanej kontroly kvality kódu a zraniteľností

GSP platforma obsahuje automatizovanú analýzu kvality kódu a zraniteľností

Self-service

Self-service

Samoobslužná platforma, kde nájdu vývojári všetky potrebné nástroje pre agilný vývoj aplikácií

Pre koho je platforma GSP ideálna?

GSP poskytuje adaptabilitu pre rôzne vývojárske potreby. Ideálna je však pre tímy, ktoré chcú výrazne urýchliť vývoj a nasadenie svojich aplikácií. Či už pracujete na interných projektoch, alebo hľadáte komerčné riešenie nasadenia, GSP Platform poskytuje nástroje a flexibilitu. A tie sa vám zídu na dosiahnutie úspechu. Otvárame vám dvere k neobmedzeným možnostiam s našou širokou škálou nástrojov s otvoreným zdrojovým kódom.

Investícia do budúcnosti

Po trojročnom intenzívnom vývoji sa GSP stáva synonymom efektívnosti a bude patriť medzi špičku v moderných vývojárskych platformách. Tento čas sme venovali nielen vývoju a rozvoju platformových služieb, ale aj vytvoreniu robustného ekosystému, ktorý podporuje potreby vývojárskych tímov – od automatizácie až po vysoké štandardy bezpečnosti. Naša platforma je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rôznych vývojárov – od startupov až po veľké korporácie. S GSP získajú tímy prístup k nástrojom, ktoré transformujú ich spôsob práce, zvyšujú produktivitu a umožňujú efektívnejšiu realizáciu projektov. 

Pripojte sa k našej revolúcii vo vývoji aplikácií a objavte rýchlejšiu a efektívnejšiu cestu k realizácii vašich vízií so spoločnosťou Goldmann Systems.

Máte záujem o naše služby?

Mohlo by vás
zaujímať

Sme hrdí na úspešné projekty pre finančné inštitúcie a verejný sektor

V Goldmann Systems sa nám podarilo vytvoriť prostredie, kde inovácie a technologický pokrok idú ruka v...