Digital wealth management

Produkty

Scrollujte

V dnešnej dobe dynamických finančných trhov prináša naša aplikácia pre digitálne riadenie majetku revolučný prístup k správe investícií.

Sústredením sa na digitalizáciu a automatizáciu investičných procesov, aplikácia umožňuje užívateľom nielen monitorovať vývoj svojich investícií v reálnom čase, ale aj implementovať sofistikované stratégie s cieľom maximalizovať výnosy a minimalizovať riziká.

Všeobecné informácie o produkte:

Aplikácia Digital Wealth Management ponúka širokú škálu funkcií, ako je napríklad možnosť pravidelného investovania pre dlhodobé sporenie, jednorazové investície pre dynamické využitie finančných príležitostí, alebo výber investícií z portfólia v prípade potreby likvidity. Súčasťou aplikácie je aj inteligentné vyváženie portfólia, ktoré zabezpečuje jeho pravidelný rebalancing podľa preddefinovaných kritérií a investičných cieľov klienta.

Medzi kľúčové prednosti aplikácie patrí:

  • Profilovanie klienta: Aplikácia obsahuje nástroje pre hĺbkovú analýzu finančných preferencií a rizikovej tolerancie investora, čím umožňuje vytvoriť personalizovaný investičný plán. 
  • Monitorovanie vhodnosti portfólia: Systém neustále sleduje zhodu medzi investičným portfóliom a profilom klienta, čím zabezpečuje jeho optimálnu štruktúru. 
  • Výpočet poplatkov a daní: Aplikácia automaticky kalkuluje všetky príslušné poplatky a dane, čo investorom ušetrí čas a zabezpečuje transparentnosť finančných transakcií.

Hlavné funkcie Aplikácie pre digitálne riadenie majetku zahŕňajú:

Výpočet výkonnosti portfólia

Platforma poskytuje detailné analýzy a reporty o výkonnosti jednotlivých investícií aj celého portfólia.  Klientom tak umožňuje lepšie pochopiť vývoj ich majetku. 

Vedenie majetkového účtu pre podielové fondy

Aplikácia efektívne spravuje všetky aspekty majetkových účtov a poskytuje aktualizované informácie o hodnote podielov. 

Reportingové procesy

Umožňuje generovanie komplexných reportov pred a po obchodných transakciách, ako aj podrobné reporty o stave a vývoji investičného portfólia. 

Máte záujem o naše služby?

Mohlo by vás
zaujímať

Sme hrdí na úspešné projekty pre finančné inštitúcie a verejný sektor

Spoločnosť Goldmann Systems vyvinula pre 365.bank modul Broker Portal, ktorý pomáha maklérom pri vybavovaní hypotekárnych úverov...
Goldmann Systems vyvinul pre VÚB banku novú generáciu Private Internet Banking riešenia určeného klientom privátneho bankovníctva....
Ako prvý v strednej Európe zavádza náš dlhodobý klient 365.bank inovatívny spôsob investovania, pri ktorom sa...