Goldmann Systems Platform: Cesta k vývoju unikátnych riešení

Vo svete rýchlo sa meniacej technológie a digitálnej transformácie je neustále hľadanie nových a efektívnych riešení kľúčom k úspechu. V Goldmann Systems sa nám podarilo vytvoriť prostredie, kde inovácie a technologický pokrok idú ruka v ruke s každodennými požiadavkami trhu.

Goldmann Systems Platform (GSP) je srdcom našich inovácií.

Je výsledkom takmer 3-ročnej práce a vývoja, ktorý umožňuje našim vývojárom rýchlejšie a efektívnejšie vyvíjať softvérové aplikácie. Vďaka spoločnej cloud native architektúre našich riešení a podporným nástrojom, ako napríklad kontrola zdrojového kódu, podpora automatizovaných testov a automatizované zostavovanie a nasadzovanie, sa radí medzi špičku v oblasti softvérového inžinierstva.

Vývoj v Goldmann Systems je založený na princípoch inovácie a kvality. Naša vývojová platforma GSP nám umožní vyvíjať a prinášať na trh moderné aplikácie postavené na mikroservisnej architektúre. Kombinujú najnovšie technológie spĺňajúce aktuálne bezpečnostné štandardy a poskytujú zákazníkom robustné, automatický škálovateľné a vysoko dostupné riešenia pre každodenné operácie.

Goldmann Systems Platforma je výnimočná v tom, že zohľadňuje dlhoročné skúsenosti s vývojom riešení – od procesov, cez technológie, až po nástroje – definuje štandardy a best practices a poskytuje automatizované postupy pri zostavovaní a nasadzovaní riešení, čo z nej robí dôležitú súčasť spĺňajúcu rôzne vývojové potreby. Momentálne síce slúži pre interné účely, no v budúcnosti máme v pláne sprístupniť túto platformu aj iným vývojárskym tímom. Veríme, že zdieľaním našich skúseností a poznatkov môžeme prispieť k rastu a inováciám v celej softvérovej komunite.

Vytvorenie takejto funkčnej platformy je náročný proces, ktorý si vyžaduje roky práce, investíciu do ľudí a zdrojov. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a tešíme sa na to, čo prinesie budúcnosť. V Goldmann Systems neustále hľadáme nové spôsoby, ako prinášať hodnotu našim klientom a posúvať hranice možného.

Jedno s riešení postavených s využitím GSP platformy je telemon® – systém na vzdialený monitoring pacientov, ktorý úspešne slúži na Slovensku aj v Českej republike. Jednou z hlavných výhod riešenia je rýchlosť prenosu a dostupnosť nameraných údajov z domáceho monitorovania vitálnych funkcií do platformy telemon®, ktorú podporuje aj prevádzka v infraštruktúre Oracle Cloud.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu