Charitatívny punč 2019

Sladká vôňa punču, medovníčkov, domácich koláčikov a iných dobrôt sa šírila našimi firemnými priestormi v magickom predvianočnom čase v decembri 2019.

Naši kolegovia, zamestnanci a ich rodiny sa stretli nielen preto, aby spolu strávili príjemný čas, ale najmä aby podporili užitočný projekt zameraný na proaktívnu prácu včelárov spojenú s prinavrátením biodiverzity v našej krajine zvyšovaním množstva opeľovačov, budovaním zdrojov potravy pre opeľovače, tiež na edukáciu mladej generácie o dôležitosti prírody a o jej fungovaní a v neposlednom rade na edukáciu dospelých o včelárstve, sadení rastlín a udržateľnom záhradkárčení.

Predvianočný čas máva svoje čaro a viac sa sústredíme na potešenie iných. Preto sme pre našich najmenších pripravili v rámci akcie „Charitatívny punč“ tvorivé dielničky, na ktorých vyrobili krásne anjelské svietničky. S radosťou v detských očiach obdarovali svojich rodičov. 

Na tejto príjemnej charitatívnej akcii sme vyzbierali sumu 406 eur, ktorú sme v priestoroch našej spoločnosti odovzdali Projektovému riaditeľovi, Adamovi Gandžalovi, z Neziskovej organizácie Apis a Komunity priateľov včiel.

Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si ďalšie zaujímavé články z nášho blogu