Hľadáme TEST-ANALYTIKA

Pre zaujímavé projekty v oblasti bankovníctva, investovania a telemedicíny hľadáme test-analytika.

Bude sa podieľať na navrhovaní a doťahovaní nami vyvíjaného softvéru do dokonalosti a preto by mu nemala uniknúť žiadna chyba. Hľadáme človeka, ktorý je schopný identifikovať problém a má výrazné analytické myslenie.

 

Úprimný parťák, ktorý chce….

…chce pracovať, je iniciatívny, usilovný. Nemusí mať 10-ročné skúsenosti vo veľkých firmách, no je samostatný a schopný počúvať a učiť sa.

Jeho šéf bude Karol. Karol je náročný, vyžaduje samostatnosť, kvalitu výstupov a systematickú prácu, no zároveň ochotne poskytne potrebnú odbornú podporu. Vo svojom tíme má rád konštruktívny prístup  a zároveň otvorenosť. Získaš priestor pracovať naozaj na rôznorodých projektoch pre súkromné firmy, i štátne organizácie za aktívnej podpory celého tímu. V priebehu pár mesiacov tak môžeš zažiť veľký profesijný posun.

Nie sme korporát

Ľudský prístup a priateľské vzťahy u nás vytvárajú naozaj príjemné zázemie a priestor na sebarealizáciu. Nové myšlienky a nápady sú vždy vítané, keď zídeme z cesty, pre omyly máme  porozumenie.

A nie sme ani malá firma

Máme významných klientov a projekty za veľa peňazí. Nehráme sa na pieskovisku. Hľadáme teda človeka, ktorý keď počuje pojem SOAP UI alebo POSTMAN, nemyslí si, že je to počítačová hra. UML nie je pre neho nadávka a s Enterprise Architectom sa nestretáva len na autobusovej zastávke. Pozná nástroje ako JIRA alebo HP ALM (Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje. Je schopný čítať a pochopiť rôzne typy tak technických, ako aj business špecifikácií a komunikovať otázky na ostatných členov tímu.

Za naše nároky skvelé benefity

Po príchode do firmy Ťa privítame malým firemným balíčkom. Hoci je nás cez 60, spoznáš nás veľmi rýchlo. Pracujeme v útulných a elegantných priestoroch v River Parku v Bratislave a organizujeme si firemné akcie počas pracovnej doby, aj mimo nej. Ak sem za nami máš ďaleko, nie vždy je potrebné, aby si kvôli práci cestoval.

Do práce nikdy nebudeš v strese meškať, pretože Ti nikto nenariadi exaktnú pracovnú dobu. Ak sa výnimočne necítiš dobre, jednoducho ostaneš v posteli a nahlásiš si SickDay.

O Tvoje zdravie sa postaráme tiež, či už pravidelnými prehliadkami u lekára, podporou športovej činnosti, alebo imunobalíčkami.

Poteší Ťa možno tiež príspevok na verejnú dopravu, hobby vzdelávanie podľa Tvojich vlastných preferencií, príspevok na detský tábor alebo členstvo v registrovanom športovom klube, príspevok na III.pilier a stravovanie.

 

Ponúkaný plat 

od min. 1 200 eur v závislosti od pracovných skúseností a zručností. Diskusii o plate sme otvorení.

Žiadosť, prosíme, zaslať na vvanyiova@goldmann.sk

 

Chcete sa dozvedieť viac ?

Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

+421 2 6544 0343

info@goldmann.sk