Podporujeme

Zapojenie sa do výzvy IT firmy pomôžte Slovensku

Naša spoločnosť v spolupráci s Národné dohľadové centrum, n.o. sa rozhodli pripojiť k výzve „IT firmy pomôžte Slovensku“ a to dočasným poskytnutím ucelenej platformy vzdialeného monitoringu pre potreby verejnosti a štátu. Samotná platforma pacientom umožňuje v pohodlí domova – čiže v tomto prípade v domácej karanténe – monitorovať ich fyziologické funkcie dôležité z pohľadu vývoja infekcie COVID-19 – ako sú teplota a saturácia krvi kyslíkom (vzdialený monitoring použitím teplomeru, oximetra a prenosového HUB-u).

  Charitatívny Vianočný punč 2019

  Sladká vôňa punču, medovníčkov, domácich koláčikov a iných dobrôt sa šírila našimi firemnými priestormi v magickom predvianočnom čase v decembri 2019.  Naši kolegovia, zamestnanci a ich rodiny sa stretli nielen preto, aby spolu strávili príjemný čas, ale najmä aby podporili užitočný projekt zameraný na proaktívnu prácu včelárov spojenú s prinavrátením biodiverzity v našej krajine zvyšovaním množstva opeľovačov, budovaním zdrojov potravy pre opeľovače, tiež na edukáciu mladej generácie o dôležitosti prírody a o jej fungovaní a v neposlednom rade na edukáciu dospelých o včelárstve, sadení rastlín a udržateľnom záhradkárčení.

  .

   Predvianočný čas máva svoje čaro a viac sa sústredíme na potešenie iných. Preto sme pre našich najmenších pripravili v rámci akcie „Charitatívny punč“ tvorivé dielničky, na ktorých vyrobili krásne anjelské svietničky. S radosťou v detských očiach obdarovali svojich rodičov.

   Na tejto príjemnej charitatívnej akcii sme vyzbierali sumu 406 eur, ktorú sme v priestoroch našej spoločnosti odovzdali Projektovému riaditeľovi, Adamovi Gandžalovi, z Neziskovej organizácie Apis a Komunity priateľov včiel – www.Adoptujul.sk.

   Chcete sa dozvedieť viac ?

   Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

   +421 2 6544 0343

   info@goldmann.sk