Náš tím

Ľuboš Petrík

ĽUBOŠ PETRÍK

Chairman Of The Board Of Directors

Ľuboš sa nalodil na palubu Goldmann Systems ako ostrieľaný kapitán, čo dokazuje aj jeho dlhoročné pôsobenie na najvyšších pozíciách vo veľkých spoločnostiach ako je napr. Datalan, či Wüstenrot stavená sporiteľňa.

Martin Baláž

MARTIN BALÁŽ

Member of the Board

Martin založil firmu Goldmann Systems v roku 2000. Svojím ľudským a zároveň profesionálnym prístupom si dokáže získať dôveru a rešpekt. Veľmi rýchlo vie porozumieť potrebám klienta a pri riešení biznis a technologických otázok ho dokáže odborne usmerniť. .

Veronika Vanyiova

VERONIKA VÁNYIOVÁ

Member of the Board

Charizmatická a vždy dokonale upravená žena, členka predstavenstva a projektová manažérka so schopnosťou získať si ľudí príjemným vystupovaním a racionálnym zmýšľaním. Problémy vždy rieši s chladnou hlavou a kolegovia aj klienti s ňou radi spolupracujú.

Ladislav Bitto

LADISLAV BITTO

Sales Director

Laco k nám doplával po vodách informačných technológií na pozíciu Sales Directora. Ako vášnivý dlhoročný rybár sa snaží zásadne loviť okrem rýb, aj projekty veľkých rozmerov. Za 25 rokov pôsobenia v IT sektore prešiel viacerými pozíciami.

Karol Krasňan

KAROL KRASŇAN

Head of Digital Finance BU

Po štúdiu na Fakulte elektrotechniky a informatiky vstúpil Karol do sveta IT ako Programátor a Správca sietí a hardvérových riešení. U nás začal pôsobiť na pozícii Analytika, no postupne si prešiel viacerými pozíciami v rámci IT projektov vrátane Projektového manažmentu.

Michal Tariška

MICHAL TARIŠKA

Head of TELEMED BU

Michal v minulosti pôsobil v oblasti IT na rôznych manažérskych pozíciách, či už obchodne orientovaných, ako aj zameraných na rozvoj informačných systémov.

Andrej Tariška

 

ANDREJ TARIŠKA

Head of Asset Management BU

 

Andrej pôsobí v Goldmanne 19 rokov a za tento čas si prešiel viacerými pozíciami od Testera, Analytika, Školiteľa,Projektového manažéra, až po Head of Asset Management BU . Vo firme si najviac cení okrem profesionality aj nadštandardné priateľské vzťahy medzi kolegami.

Michal Balaj

MICHAL BALAJ

SLA Manager

Michal pôsobí vo firme 12 rokov. Začínal na pozícii IT testera, neskôr pracoval ako Biznis analytik a usadil sa na projektovom manažmente. Ako človek zanietený pre prácu je neustále v plnom pracovnom nasadení.

Slavomír Kavka

SLAVOMÍR KAVKA

Release & Deployment Manager

Slavo je jedným z kľúčových ľudí vo firme a nie je to tým, že nosí stále pri sebe kľúče od serverovne. Zastrešuje systémovú podporu pre development, pozíciu Release Managera a má na starosti internú infraštruktúru, ale aj návrhy systémovej infraštruktúry pre klientov.

Ján Piussi

JÁN PIUSSI

Project Manager

Ján vyštudoval Marketing Management na Univerzite Komenského a v jeho prvej práci sa venoval analýzam médií v média monitorovacej agentúre. Následne 16 rokov pôsobil vo firme Partner Soft spol. s r.o., kde prešiel od pozície analytika, cez dizajnéra, testera a postupne sa vypracoval až na post výkonného riaditeľa.

Chcete sa dozvedieť viac ?

Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

+421 2 6544 0343

info@goldmann.sk