Karol Krasňan

KAROL KRASŇAN

Head of Digital Finance Business Unit

Karol Krasňan

Po štúdiu na Fakulte elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave vstúpil Karol do sveta IT ako  programátor a správca sietí a hardvérových riešení. V Goldmann Systems začal pôsobiť na pozícii analytika, no postupne si prešiel viacerými pozíciami v rámci IT projektov vrátane projektového manažmentu, či vedenia tímu analytikov a testerov pracujúcich na projektoch 365.bank, ČSOB Leasing, CEDEP….

Karol pôsobí v oblasti vývoja technológií pre finančný sektor už 17 rokov.

Vďaka tomu disponuje hlbokými odbornými znalosťami a skúsenosťami, ktoré dokáže uplatniť vo všetkých fázach projektu.

Aktuálne pôsobí na pozícii Head of Digital Finance Business Unit a vedie viac ako 30-členný tím špecialistov. Je kľúčovým lídrom a nositeľom efektívneho a profitabilného fungovania divízie. Okrem toho zastáva funkciu Product Ownera pre projekt 365.bank.

Spoločne s klientami hľadá komplexné odpovede na otázky „ako“ a „prečo“.  Karol má vysoké očakávania od seba, aj od ľudí, s ktorými pracuje, no zároveň je pre svojich kolegov veľkou odbornou oporou. Dokáže veľmi kvalitne odhadnúť silné a slabé stránky  každého člena svojho tímu, vďaka čomu dosahuje lepšie výsledky.

Vo voľnom čase, ktorého má akútny nedostatok, si rád vyšlape na alpskú trojtisícovku, alebo vyhadzuje ženy do vzduchu. Tomuto aktu hovorí acroyoga.

Chcete sa dozvedieť viac ?

Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

+421 2 6544 0343

info@goldmann.sk