Ján Dubaj

JÁN DUBAJ

COO

Ján Dubaj

Jankove pôsobenie sa v Goldmann systems začalo riadením tímu projektových manažérov a projektu 365.bank z pozície Programového manažéra. Neskôr sa jeho fokus presunul na telemedicínsky projekt telemon, kde zastával funkciu Head of TELEMED Business Unity. Od novembra 2022 sa spolupodieľa na riadení firmy z pozície COO.

Seniorské skúsenosti pred tým naberal dlhoročným pôsobením na riadiacich pozíciách v rámci významných projektov vo veľkých firmách ako napr. Posam, Mediworx alebo Siemens.

Na Jankovi si cenia kolegovia aj klienti jeho úprimnosť a schopnosť pomenovať veci priamočiaro a pravdivo. Rovnako Janko má rád, ak sú členovia jeho tímu otvorení, hľadajú riešenia a dôvody, prečo “áno” a zameriavajú sa na cieľ. Je silne orientovaný na spokojnosť klienta, vždy hľadá optimálne technické riešenie v súlade s business požiadavkami klienta a s ohľadom na časové a projektové možnosti.

Pri cestovaní mu učarovala Ázia, okrem pokojných a vyrovnaných ľudí to bolo aj chutné jedlo, ktoré ho na tejto krajine zaujalo. A keďže je jeho vášňou varenie, v rámci Jankovho experimentovania a hľadania nových chutí samozrejme nechýbajú jedlá Thajskej kuchyne.

Chcete sa dozvedieť viac ?

Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi už dnes.

+421 2 6544 0343

info@goldmann.sk